Ciekawe propozycje dla dzieci ze Śląska na czas ferii.

Zbliżają się ferie zimowe. Wszystkie dzieci ze Śląska z utęsknieniem czekają na ten czas, wolny od szkoły. Rodzice wręcz przeciwnie, bo wiąże się to z koniecznością zorganizowania opieki dla dzieci. A to bywa czasem kłopotliwe. Po czasie przestoju związanego z pandemią większość firm przeżywa teraz prawdziwy boom. Produkcja i sprzedaż ruszyła pełną parą i ciężko jest o urlop.
Z pomocą dla zapracowanych rodziców przychodzi firma „Półkolonie Śląsk”. Jest to wyspecjalizowana w organizacji półkolonii i wyjazdów agencja, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej i eventowej. Na czas ferii „Półkolonie Śląsk” mają w ofercie szereg propozycji dla dzieci i młodzieży we wszystkich grupach wiekowych.
Dla najmłodszych dzieci zorganizowane zostaną warsztaty „Mały artysta”. Uczestniczyć w nich mogą dzieci od 6 do 12 lat. Warsztaty obejmować będą zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne, które odbywać się będą w siedzibie firmy w godzinach 8-16. Dzieci będą miały zapewniony posiłek i opiekę podczas trwania warsztatów.
Starsze dzieci mogą uczęszczać na warsztaty rękodzieła artystycznego. Specjalnie dla nich uruchomiona zostanie pracownia garncarska i pracownia makramy.
Koszt uczestnictwa w warsztatach to 80 zł za jeden dzień. Pełny program warsztatów ukaże się już wkrótce.